Zapisz Się Na Kurs Już Teraz

Tak więc, aby posługiwać się KLAWITERAPIĄ, należy wpierw poznać jej podstawowe elementy składowe jakimi są: Akupunktura Ucha, Akupunktura Głowy, Akupunktura I Strefy Projekcji Narządowych Na Kończynach I Tułowiu. Moduły te połączone razem w odrębny system KLAWITERAPII, okazują się być czymś więcej niż tylko sumą tych akupunktur.

Kurs Klawiterapii...


Nie można tak po prostu - uczyć się KLAWITERAPII, bo czegoś takiego nie ma, gdyż klawiterapia jest sumą już istniejących składowych, z których dr Ferdynand BARBASIEWICZ stworzył nową całość.

Dodanie do nich innych podobnie odrębnych składowych, których skuteczność tłumaczy Nauka o Odruchowości (REFLEKSOLOGIA): irydodiagnostyki,  pracy ze stopami i dłońmi (foot&hand  working), terapii manualnej (chiropraktyki, osteopatii itp.), starosłowiańskiego masażu brzucha itp.; doda  jeszcze większej skuteczności terapeucie.

Ty też możesz się tego nauczyć!

Ja Cię poprowadzę – tylko musisz chcieć.

Podczas sześciu dni kursu,

omawiamy i ćwiczymy

wiedzę i umiejętności z zakresu 4 modułów.

Trenujemy na sobie i pacjentach

- osobach często bardzo ciężko chorych.

Da to wszystkim okazję do natychmiastowego

zobaczenia prawdziwych efektów klawiterapii.


1. AKUPUNKTURA USZNA (aurikuloterapia)

Program tego modułu, realizuję w oparciu o treść swojego podręcznika AURIKULOTERAPII (okładka obok).

Jest to autorski przekaz, który różni się od innych – jest uproszczony i uporządkowany, w stosunku do np. pierwszej polskiej pozycji, jaką był skrypt dr Mieczysława Szcześniewskiego z 1982 r. „PODSTAWY AURIKULOTERAPII”. Różnicą jest mówienie o STREFACH PROJEKCYJNYCH narządów lub funkcji - nie zaś o punktach...

Więcej Informacji

2. AKUPUNKTURA CZASZKOWA (kranioterapia)

Program tego modułu, realizuję w oparciu o treść swojego podręcznika KRANIOTERAPIA (okładka obok). To mój autorski przekaz, który różni się od innych – jest uproszczony i uporządkowany, w stosunku do innych. Różnicą jest mówienie o STREFACH PROJEKCYJNYCH narządów lub funkcji - nie zaś o punktach, czy liniach…

Więcej Informacji

3. AKUPUNKTURA KORPORALNA

Program tego modułu, realizuję w oparciu o wiedzę, jaką ciągle zdobywam od 1982 roku, w którym to rozpocząłem szkolenia w polskim Centrum Akupunktury w Warszawie, u profesora Zbigniewa GARNUSZEWSKIEGO.

Obok - to okładka książki dr Mieczysława Szcześniewskiego, której byłem redaktorem i wydawcą - a która była źródłem wiedzy o akupunkturze korporalnej, na moich kursach do 2021 roku.

To, co przekazuję - to nie tylko treści z zakresu współcześnie skodyfikowanej akupunktury korporalnej wg. TCM, ale jest to też wiedza o strefach bólowych (Huatuo, Heada, punktach spustowych itp.).

To mój oryginalny - autorski przekaz, zawierający czterdziestoletnie doświadczenie w stosowaniu refleksoterapii w postaci akupunktury i klawiterapii - oraz metod pokrewnych.

Więcej Informacji

4. KLAWITERAPIA wg. Dr Ferdynanda Barbasiewicza

Program tego modułu, realizuję głównie w oparciu o wiedzę jaką zdobyłem w okresie ścisłej współpracy z twórcą KLAWITERAPII – dr Ferdynandem Barbasiewiczem.

Jest to jednak mój autorski przekaz, bo wzbogacony wiedzą i własnym doświadczeniem z samodzielnego stosowania- nie tylko KLAWITERAPII, ale też uprawianej przeze mnie wcześniej szeroko pojętej REFLEKSOTERAPII (wszystkich akupunktur) i innych znanych mi metod odruchowych.

Więcej Informacji

KONIECZNIE ZOBACZ

co może klawiterapia w rękach tych, którzy ja poznali.

Gdy zechcesz się uczyć, też możesz mieć takie efekty...

WIĘC POPATRZ I POSŁUCHAJ!


To podsumowanie wyników ostatniego (czwartego)modułu, jednego z  kursów klawiterapii.


Kurs miał głównie charakter praktyczny.

Po pierwszym dniu teorii, uczestnicy podzieleni na dwie grupy, spróbowali swoich sił, lecząc dwoje pacjentów: kobietę po udarze mózgu i mężczyznę ze stwardnieniem bocznym zanikowym (SLA).

Wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania - zarówno pacjentów, jaki i terapeutów (2 lekarzy, 2 fizjoterapeutów i technika masażu).

Kto obejrzy, ten się zadziwi...  Ty też możesz nauczyć sie takiej skuteczności!

-
Zapisz Się Na Kurs Już Teraz

Istotą i celem moich kursów REFLEKSOTERAPII


jest nauczenie KLAWITERAPII.

Nazwanie szkoleń: Polską Szkołą Refleksoterapii, jest wynikiem faktu, że Klawiterapia powstała w Polsce i tylko tu jest możliwe dogłębne jej poznanie.

Jej autor - dr Ferdynand BARBASIEWICZ jest Polakiem, a ja mam szczęście być od lat osiemdziesiątych XX w. osobą wspierającą go w rozwijaniu KLAWITERAPII.

Jestem też autorem pierwszego rozdziału w "Podręczniku Klawiterapii" doktora Barbasiewicza. Szkolę w zakresie podstaw Refleksoterapii.

Jednak mimo posiadania tylko podstawowej wiedzy i umiejętności - moi studenci, pod koniec kursu (we wrześniu 2016 roku), wykazali się umiejętnościami pozwalającymi udowodnić że pojęcie choroby nieuleczalnej w przypadku SLA - bywa rozpoznaniem na wyrost, bo osoba poddana Klawiterapii - po dwu dniach zabiegów, znacznie poprawiła swoją wydolność. A nie powinna...

To zdumiewające - biorąc pod uwagę, że nikt na świecie nie ma dotąd żadnej propozycji terapeutycznej dla chorych na Stwardnie Boczne Zanikowe! W przypadku farmakoterapii SM czy AIDS, perspektywy wyleczenia takich chorych są od lat zapowiadane, a w Polsce - przy pomocy Klawiterapii, został w 1993 roku wyleczony w Warszawie przez doktora Barbasiewicza chory na AIDS!

Niezwykłe sa też efekty leczenia skolioz przy pomocy Klawiterapii...

Książkę "SKOLIOZY - inny punkt widzenia..." w formie pdf. można bezpłatnie otrzymać pod adresem e-mail.:

jk.omnibus@gmail.com 

Zapraszam więc do Szkoły...

Polska Szkoła Refleksoterapii 

Kluczowe informacje...

 • Pełne podstawowe szkolenie, to jedno - sześciodniowe spotkanie, obejmujące materiał czterech niezależnych modułów:

  Spotkanie rozpoczyna się we wtorek od godziny 14.oo i kończy o 21.oo

  Każdy następny dzień rozpoczynamy o godzinie 09.oo (z przerwą obiadową) i kończymy o 21.oo.

 • Warunkiem udziału w kursie,

  jest wpłata sumy 5500 zł. przed rozpoczęciem I modułu 

  Nie dokonanie wpłat w tym terminie, będzie równoznaczne z rezygnacją.

 • Zgłoszeniem na kurs

  jest dokonanie  wcześniejszej wpłaty czterystu pięćdziesieciu zł. (450 zl.) na konto:

  611090 1564 0000 0000 5605 6440

 • Prosimy też o zgłoszenie na adres

  e-mail: iwkol@op.pl

  – danych do FAKTURY,

    (jeśli będzie potrzebna – jesli nie, to uczestnicy otrzymaja paragon fiskalny),

  – numeru telefonu kontaktowego,

  – adresu pocztowego,

  – CV

Przypominamy:


W ZWIĄZKU Z OGRANICZONĄ LICZBĄ MIEJSC NA KURSIE,


O KOLEJNOŚCI PRZYJĘĆ ZADECYDUJE


DATA DOKONANEJ przedPŁATY 450 zł.Więcej informacji uzyskasz telefonicznie


+48 605 36 13 13


zapraszam


Janusz Kołodziejczyk